Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Sezamek

Strony: [1]
1
Subiekt GT / Odp: koszty wysyłki
« dnia: Luty 11, 2019, 17:47:38 »
"usługa i pakowanie" wpisuję us i wyskakuje mi reszta, natomiast kwotę wprowadzamy ręcznie wg tego ile ktoś wybrał na sklepie/allegro/olx itp
Podpowie mi ktoś krok po kroku jak i gdzie to sprawdzić? bo w"zestawienia nie widzę takiej opcji" w "towary i usługi" widzę kategorie produktów np lampy (i nazwa firmy) etc i tam też na liście nie widzę tego...
a chcę zobaczyć ile wynoszą miesięczne zestawienia/ koszty "usługa pakowania i wysyłki" żeby odjąć od całkowitej sprzedaży...

2
Subiekt GT / Odp: koszty wysyłki
« dnia: Styczeń 30, 2019, 06:29:38 »
Wersja subiekt 1,37

Nie ma a przynajmniej nie widzę w takich zakładkach "kosztów wysyłki" nabijamy jako"usługa i pakowanie"- też nie ma takiej w tych zakładkach (nie widzę)
ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?

3
Subiekt GT / Odp: koszty wysyłki
« dnia: Styczeń 10, 2019, 22:30:04 »
Sprawdzam, sprawdzam :) praca, dzieci, dom etc, pochłania czas. Cierpliwości :)
zaglądałem do ww kategorii, tam jest mnóstwo rzeczy do szukania, przejrzałem pobieżnie większość, i nie widzę tam takiego punktu...żeby znaleźć interesujące mnie zagadnienia. Może  coś jeszcze? pod jakim hasłem szukać?

4
Subiekt GT / Odp: koszty wysyłki
« dnia: Styczeń 07, 2019, 18:21:19 »
nie, ma ktoś jakieś pomysły gdzie i jak to sprawdzić?

5
Subiekt GT / koszty wysyłki
« dnia: Styczeń 04, 2019, 07:17:18 »
Witam
Uczę się w pracy dopiero subiekta i w związku z tym mam pytanie, a nawet dwa...
1. gdzie szukać i w jaki sposób kosztów wysyłki (miesięczne zestawienie) oddzielonych od reszty zakupów? Nabijamy na paragony produkty +usługa pakowania i wysyłki. Gdzie w i w jaki sposób można w subiekt sprawdzić w sposób oddzielny te koszty miesięczne "usługa i pakowanie"?

2. W jaki można zobaczyć zysk (np też miesięczny) w subiekt? Bo jak zsumuje sprzedaż detaliczna + FV i odejmę je od faktur zakupu to nie jest to współmierne, ponieważ towar zostaje jeszcze na magazynie... Można w jakiś sposób sprawdzić zysk ze sprzedaży uwzględniając faktury zakupu(wprowadzone do subiekt) odejmujać FS i detaliczna sprzedaż, ale też uwzględniając towar na magazynie jaki został? tylko zysk z sprzedaży?

Strony: [1]