Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - M.F

Strony: [1]
1
Off Topic / Odp: Auto w leasing
« dnia: Czerwiec 28, 2019, 07:37:35 »
No chyba nie tak do końca można. Z tego co wiem, to auto w leasing możesz zaciągnąć minimalnie na 2 lata. Wpłata początkowa nie może stanowić większej sumy niż 40% (z tego co pamiętam). 


Poza tym polecam zastanowić się tutaj nad kredytem gotówkowym.  Leasing nie jest taki dobry bo to
drogie zarejestrowanie auta
drogie opłaty dodatkowe
drogie ubezpieczenie

2
Off Topic / Odp: Windows 10 - instalacja
« dnia: Luty 01, 2019, 08:12:02 »
Tak, ale taka aktualizacja nadal sporo kosztuje. Kiedyś faktycznie była darmowa, obecnie trzeba za aktualizację płacić i to spore pieniądze.

W dzisiejszych czasach można kupić sobie laptopa z windowsem w dobrej cenie, nie trzeba przepłacać jak to było x lat temu. Tak więc moim zdaniem nie ma co na tym oszczędzac oraz lepiej jednak kupic sobie oryginalny sprzęt.

Pozdrawiam.

3
Kosz / Odp: Obsługa informatyczna firmy
« dnia: Styczeń 28, 2019, 13:47:49 »
Polecam po prostu porównać sobie oferty wielu firm, ale nie kierować się jedynie cena. Czasami warto jest dopłącić trochę więcej ale zdecydować się na firmę, która ma wieksze doświadczenie w tym co robi oraz daje szersze usługi.

Na co warto jest zwracać uwagę wybierając taką firmę
na zakres działania
na to czy firma działa jedynie w określonych godzinach czy 24 godziny na dobę
ewentualnie czy jest to firma lokalna czy działa jedynie zdalnie (czasami ktoś musi przyjechać do firmy i coś naprawić).

4
Kosz / Odp: Sklep internetowy
« dnia: Styczeń 28, 2019, 13:46:23 »
Faktycznie, jeśli chcesz aby sklep wyglądał profesjonalnie, o wiele lepiej jest powierzyć go firmie. Polecam jednak zorientować się czy w okolicy nie będziesz miał jakichś mniejszych firm tworzących strony internetowe czy sklepy. Z uwagi na to, że będa miały pewnie niższe ceny na swoje usługi niż duże firmy, które dzialaja na cała Polskę.

Jaki również posiadasz budżet?

5
Off Topic / Odp: Gdzie kupujecie...
« dnia: Styczeń 28, 2019, 13:41:57 »
Kiedys kupowałem głównie w sklepach stacjonarnych. Ale to były czasy kiedy zakupy internetowe nie były tak popularne.Obecnie dla oszczędności oraz dla wygody kupuję głównie przez internet.Nie przepadam za przepłacaniem tak wiec lubię sobie porównać ceny poszczególnych produktów na stronach internetowych, korzystam z porównywarek.

Poza tym nie muszę nawet nigdzie wychodzić i marnować czasu na bieganie po sklepach. Wszystko donoszą mi do domu.

Strony: [1]