Inne => Kosz => Wątek zaczęty przez: puma123 w Październik 03, 2016, 08:24:08

Tytuł: Elzab Zeta --- Subiekt GT
Wiadomość wysłana przez: puma123 w Październik 03, 2016, 08:24:08
Witam
Zauważyłem, że co któryś user SGT ma problemy z drukarka fiskalną, a tak naprawdę z połączeniem się z nią po instalacji, wiec założę również temat mój, zakończę go wtedy, kiedy rozwiązanie się znajdzie.

Otóż mój laptop z zainstalowanym Wind 7 doprowadził do końca poprawnej instalacji SGT, wraz ze sterami od urządzeń fiskalnych.
Drukarka Elzab Zeta jest zafiskalizowana, podłączona po USB i jej ustawienia uwzględniają takie połączenie, po tym porcie.

Wszedłem do Kasiarza, dodałem drukarkę, zrobiłem konfigurację po USB, 9600 itp
 Konfiguracja zakończyła się pomyślnie, o czym zostałem poinformowany komunikatem jakże treściowym OK.
Ale już połączenia nie ma. Jest za to błąd 200 i 51, czyli brak dostępu do portu USB - czego zupełnie nie rozumiem.

Dzisiaj będzie za kilka minut tel do supportu Inserta, bo dziwi mnie taki problem, jakże prosty, a jednak. nie moge sprzedawać, nie moge działać, wszystko o kant pewnego miejsca.

- instalacja sterów 5.26 - nie pomaga
- zmiana portu nie pomaga

Wygląda, że coś nie halo z portami, ale żadnych w sumie softów na kompie nie ma poza systemem operacyjnym, Officem i Insertem.

Powielony wątek: http://www.forumsubiekta.pl/subiekt/subiekt-gt-a-elzab-zeta/msg72772/#msg72772 (http://www.forumsubiekta.pl/subiekt/subiekt-gt-a-elzab-zeta/msg72772/#msg72772).