Forum Użytkownikow Subiekt GT
InsERT GT => Subiekt GT => Wątek zaczęty przez: xtrading w Listopad 27, 2019, 19:53:52
-
Witam,
Szukam i szukam i nie mam pomysłu...
Czy istnieje może jakaś opcja abym zrobił w subiekcie Zamówienie do dostawy i ten dokument abym mógł jakoś przesłać do hurtowni, która też działa na Subiekcie GT i aby ten dokument tam się zaimportował w tym programie u nich?
Chodzi o to, że zamówienie składane jest praktycznie codziennie i często jest na jakieś 50 pozycji w różnych ilościach - łatwo zrobić błąd wprowadzając to ręcznie na podstawie PDFa, którego generuje i wysyłam im na maila, zatem czy jeżeli symbol jest taki sam u mnie i w hurtowni to czy można to jakoś zautomatyzować, żeby symbol i ilość samo chociaż wbiło i pozostała tylko zmiana cen dla mnie? (nazwy produktów czasami mamy inne, nie są litera w literę takie same, zmieniane w celach magazynowych).
Pozdrawiam
-
"Wyślij do" i "Dodaj na podstawie"
-
Taka uwaga - zanim wyślesz ten plik epp to zajrzyj do środka i upewnij się, że chcesz przekazać te wszystkie dane, które się w nim znajdują.